REFERANSLAR

DRC KAUÇUK

DRC Kauçuk Sakarya Üretim Tesisinde kullanılmak üzere 13 Adet Ulusoy HMH Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

NİL TERMAL OTEL

Afyon NİL TERMAL Otel projesi kapsamında 2x1250kVA ABB Kuru Tip Trafo ile 4 Adet Ulusoy HMH Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

TEKNOVET İLAÇ

Teknovet İlaç Çerkezköy Üretim Tesisinde kullanılmak üzere 2x800kVA ABB Kuru Tip Trafo ile 4 Adet Schneider SM6 Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

ESSEL KAĞIT

ESSEL Kağıt Osmaniye Yatırımında kullanılmak üzere 5x2500kVA+1000kVA ABB Yağlı Tip Özel Trafo ile 8 Adet Schneider SM6 Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

VİAPORT VENEZİA

Viaport Venezia; 34 Adet Ulusoy Hücre müteahhit firma ile anlaşılmıştır.

DOĞUŞ CENTER

Doğuş Center Maslak projesinde kullanılmak üzere 2 Adet ABB Kuru Tip Trafonun sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

EAE Elektrik

EAE Elektrik Dilovası İMES fabrikasında kullanılmak üzere 1 Adet ABB Kuru Tip Trafo ile 3 Adet Ulusoy Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

PROMESA

Promesa Levent Kule projesi kapsamında 3 Adet ABB Kuru Tip Trafo ile 12 Adet Schneider SM6 Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

RANİYA HOSPITAL - IRAK

14 Adet 2500 kVA Kuru Tip Trafo , Schneider Şalt Malzemeler müteahhit firma ile anlaşılmıştır.

TEKNİK YAPI Tuzla Evora Konutları

Teknik Yapı Tuzla Evora Konutları 46 Adet Ulusoy Hücre müteahhit firma ile anlaşılmıştır.

TEMA İSTANBUL

Tema İstanbul; 30 Adet Ulusoy Hücre müteahhit firma ile anlaşılmıştır.

LİNDE GAZ

Linde Gaz için Özel Trafolar 2000 kvA, 1250 kVA, 5000 kVA Hermetik Trafo müteahhit firma ile anlaşılmıştır.

PODIUM Ankara Alışveriş Merkezi

PODIUM Ankara Alışveriş Merkezi projesi kapsamında 8 Adet ABB Kuru Tip Trafo ile 12 Adet Schneider SM6 Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Evyapport Limanı

Proje kapsamında firmaya 42 adet Schneider Metal Enclosed SM6-36 hücre ile birlikte, dizaynı ABB ile Kalmar/Cargotec firmalarının ortak yapımı olan 8 adet ABB Yağlı Tip Trafo temin edilmiştir.

Şölen Çikolata

Firmanın Silivri'de yer alan tesislerinde kullanılmak üzere 2500 kVA kuru tip trafo, fan tertibatı ve fan panosu tarafımızca temin edilmiş ve devreye alma hizmeti sağlanmıştır.

Fethiye Erasta AVM

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Fethiye Eski Toptancı Hali yerinde yapımı devam eden Erasta AVM projesinde kullanılmak üzere 5 Adet Ulusoy Metal Muhafazalı Modüler Hücre,4 Adet Monoblok Beton Köşk ve 3 Adet 1600kVA ABB Hermetik Tip Trafonun sözleşmesi müteahhit firma yapılmıştır.

Harput Tekstil

Harput Tekstil yeni fabrikasında kullanılmak üzere 6x2500kVA ABB Kuru Tip Trafo ile 8 Adet Schneider SM6 Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Irak Valilik Binası Projesi

Erbil'de yer alan proje kapsamında 3 adet Kuzey Irak Şartnamelerine uygun ABB Marka 2000 kVA yağlı tip trafo ile birlikte, 8 adet 1250A-25kA'lik Schneider Metal Muhafazalı SM6 serisi hücreler, müteahhit firmaya temin edilmiştir.

Palladium Tower

Tahincioğlu Holding'e bağlı Nida İnşaat tarafından İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yapımı devam etmekte olan, 99.784 m² kapalı alana sahip Palladium Tower Projesi kapsamında 4x1600kVA ABB Düşük Kayıplı Hermetik Dağıtım Trafosu ve 6 Adet Ulusoy Marka Metal Muhafazalı hücrelerin temini sözleşmesi elektrik müteahhitti ile yapılmıştır.

Lidersan, Altunkaya Şirketler Grubu

Confy ve Potty markalarıyla Ortadoğu başta olmak üzere birçok pazarda raflarda yer alan Lidersan'ın Gaziantep 4.Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımında kullanılmak üzere 3 Adet 2500kVA ABB Marka Hermetik Tip Dağıtım trafosu ve 9 Adet Schneider Marka Metal Muhafazalı Modüler hücrenin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Karavil Ceylan AVM Park

Karavil Şirketler Grubu tarafından Diyarbakır'da yapımı devam eden Ceylan Park AVM projesinde kullanılmak üzere 3x2.000kVA+3x1.600kVA ABB Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu,%40 Güç Artışlı Fan Tertibatı ve Aksesuarları ile 7 Adet Ulusoy Marka Muhafazalı Modüler hücrenin temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Olam Un Fabrikası – GANA

Gana'da Olam Group tarafından hayata geçirilen proje kapsamında 8 adet Schneider Orta Gerilim Hücre, 2 adet 3 MVA gücünde ABB yağlı tip trafo ve tüm Alçak Gerilim Panoları yatırımcıya temin edilmiştir. Tüm ürünlerin devreye alma ve süpervizörlük hizmetleri tarafımızca yapılmıştır.

Vialand Tema Park

Gürsoy Group & Via Properties Yatırım ve Yönetim Ortaklığı tarafından Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçeleri üzerinde kurulan Vialand Tema Park projesi kapsamında 1x800kVA+2x1250kVA+5x1600kVA+6x2500kVA ABB Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu ve 2x1500kVA Kuru Tip Rectifier Trafosu firmamız tarafından temin edilmiştir. Tüm trafolarda kullanılacak %40 Güç Artışlı Fan Tertibatı ve Aksesuarları ile birlikte, tüm trafoların devreye alma ve süpervizörlük hizmetleri tarafımızca yapılmıştır.

Vodafone Diyarbakır

Vodafone Diyarbakır 5 kıtada 30 ülkede faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone'nin, Diyarbakır'da yaptığı MTX/Datacenter Projesinde kullanılmak üzere Schneider Kesicili Ulusoy Marka Modüler Hücrelerin ve Beton Köşklerin temini sözleşmesi elektrik müteahhidi ile yapılmıştır..

Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi

Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi Amerikalı mimarlar grubu DDG tarafından tasarlanan eşsiz mimarisi, özgün konsepti, 300 mağazasıyla İstanbul'un yeni gözdesi olacak Türkiye'nin en büyük özel yol yatırımına sahip projesinde kullanılmak üzere 12x2.000kVA+12x1.600kVA ve 1x1250kVA ABB Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu,%40 Güç Artışlı Fan Tertibatı ve Aksesuarları firmamız tarafından devreye alınarak çalışır durumda teslim edilmiştir.

Barselo Eresin Topkapı Hotel

Eresin Topkapı Otelinde kullanılmak üzere 1x1.600kVA ABB Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu,%40 Güç Artışlı Fan Tertibatı ve Aksesuarları temini sözleşmesi yatırımcı firma ile yapılmıştır.

SANKO Adıyaman İplik Fabrikası

Sanko Adıyaman İplik Fabrikası'nda kullanılmak üzere 4x2500 ABB Hermetik Yağlı Tip A Sınıfı Dağıtım Trafosu ve Schneider Electric Modüler Hücrelerinin temini sözleşmesi elektrik müteahhiti ile yapılmıştır.

Akute Su Arıtma Tesisi

Nijerya Lagos'ta yer alan Akute Su Pompalama İstasyonunda kullanılmak üzere ABB Unigear Metal Clad Hücreler yabancı müteahhit firmaya temin edilmiştir

Chipita Gıda

Yunanistan'ın en büyük gıda üreticilerinden Chipita ‘nın Gebze'deki yeni yatırımında kullanılmak üzere 2.000kVA ABB Hermetik Yağlı Tip Dağıtım Trafosu ve Schneider Electric Modüler Hücrelerinin temini sözleşmesi elektrik müteahhiti ile yapılmıştır..

Koç Üniversitesi

Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Kampüsünde kullanılmak üzere 16x1.600kVA ABB Dökme Reçineli Kuru Tip Dağıtım Trafosu temini sözleşmesi elektrik müteahhiti ile yapılmıştır.

Palmiye Adası

Palmiye Adası, Jebel-Ali'de kullanılmak üzere müteahhit firmaya 45 MVA'lık ABB Yağlı Tip Trafo temini gerçekleştirilmiştir.

Botaş

BOTAŞ bünyesinde kullanılmak üzere, yaklaşık 50 adet exproof motor, fan imalatçısı firmaya tedarik edilmiştir.

TPAO Genel Müdürlüğü

TPAO Genel Müdürlüğü'nün Batman İşletmesi için yaptığı özel rafineri motorları ihalesi uhdemizde kalmış olup, 2007 senesinden beri distribütörlüğünü yaptığımız UMEB Markası ile çözüm sunulmuştur.

BİEN Seramik

BİEN Seramik işleri kapsamında Schneider yük ayırıcı giriş- çıkış hücresi, kesicili hat koruma hücresi ile kesicili trafo çıkış hücresi sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Yalova Tersaneleri

4,5 km uzunluğunda, 300 m genişliğinde deniz dolgusu yapılan ve bugüne kadar 350 milyon $ harcanan projenin tüm altyapı elektrik malzemeleri tarafımızdan temin edilmiş ayrıca 3 yıllık işletme - bakım anlaşması yapılmıştır.

Radisson Blue

Radisson Blue işleri kapsamında Ulusoy Beton Köşk, Ulusoy yük ayırıcılı giriş çıkış hücresi , Schneider arıza göstere düzeneği, Ulusoy hat ve trafo koruma hücreleri, Ulusoy yük ayırıcılı akım gerilim ölçü hücresi ile Schneider Trafo koruma hücrsi ve yük ayırıcılı akım gerilim ölçü hücresi sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Mark Antalya AVM

Mark Antalya AVM işleri kapsamında ABB Marka Kuru Tip Transformatör, Schneider Kesici hat koruma hücresi, Ormazabal vakum kesicili giriş-çıkış trafo koruma hücreleri, Ormazabal akım ve gerilim ölçü hücresi ile sigortalı trafo koruma hücresi sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Türbosan

Türbosan Gebze O.G. Elektrik işleri kapsamında Schneider Hücre sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Çamsan

Çamsan projesi kapsamında ABB kuru tip dağıtım trafosu, güç artışlı fan tertibatı ve montajı ile fan kontrol kumanda panosu sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır

Dinarsu

Dinarsu işleri kapsamında Schneider yük ayırıcı giriş- çıkış hücresi, yük ayırıcılı akım-gerilim ölçü hücreleri, kesici hat koruma hücresi, kesicili trafo çıkış hücresi ve AG Şalt ile ABB Hermetik tip trafo sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Marmaray

Marmaray işleri kapsamında ABB kuru tip trafo ile Schneider yük ayırıcı giriş- çıkış hücresi, akım gerilim ölçü hücresi, kesicili trafo koruma hücresi, arıza gösterge düzeneği, kombi sayaç, akü ve redresör grubu için sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

Ülker Sport Arena

Yıldız Holding sponsorluğunda hayata geçirilen, 15.000 kişi kapasiteli 67.000 m² inşaat alanına sahip Fenerbahçe Ülker'in maçlarına ve dünya yıldızlarının şovlarına ev sahipliği yapacak tesisin A.G. ve O.G. tüm elektrik malzemeleri tarafımızdan temin edilmiştir.

Akbatı Residences & Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş. tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Akbatı AVM'nin tüm orta gerilim sistemi firmamız tarafından temin edilmiş ve tarafımızdan devreye alınarak çalışır durumda teslim edilmiştir.

İlko İlaç

Konya 3. OSB'de 250.000 m2 arsa üzerine inşa edien ilko İlaç San. ve Tic. A.Ş.'nin tüm elektrik malzemeleri tarafımızdan temin edilmiştir.

mauser

Batışehir

Batışehir projesi kapsamında;  G Blokları alçak gerilim şalt malzemelerinin sözleşmesi Schneider marka olarak müteahhit firma ile yapılmıştır.

UNIVERSITY OF LAGOS NETWORK REHABILITATION / NİJERYA ​

ABB RMU Hücre, Yağlı Tip Trafo ve AG Panoları içeren metal kiosklarımızın sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

ÖZNUR KABLO 4. FABRİKA PROJESİ

Alüminyum iletkenli  alçak gerilim ve orta gerilim kablo üretim tesisi olarak planlanan 4. fabrika projesi kapsamında 2x2000kVA+1600kVA+630kVA ABB marka kuru tip trafolar ile 2 adet Schneider SM6 hücrelerin ve tüm alçak gerilim panosu ürünlerinin temini firmamız tarafından yapılmıştır.

BOSCH BURSA FABRİKASI

Bosch'un Bursa'daki tesislerinde kullanılmak üzere; 2x2500 kVA+1600kVA ABB marka kuru tip trafo, fan tertibatı ve fan panosu sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

DİJİTÜRK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Digiturk Genel Müdürlüğü Orta Gerilim Renovasyonu kapsamında 3x1000kVA ABB marka TEDAŞ MYD Şartnamesine kuru tip trafo, fan tertibatı ve fan panosu ile 9 adet Ormazabal marka gaz izoleli RMU hücresinin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

KAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI – MASLAK OFİS

Kar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı - Maslak Ofis Projesi kapsamında; 7 adet Schneider marka metal muhafazalı hücre ve 2 adet ABB marka 1.600 kVA kuru tip trafo temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

ŞENPİLİÇ FABRİKA / SÖĞÜTLÜ

Şenpiliç  Söğütlü İleri İşlem Fabrikasında  kullanılmak   üzere; 3 adet Schneider SM6 hücre, 1 adet 1600kVA ABB trafo ve tüm Schneider marka alçak gerilim ürünlerinin temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

ERDEM HASTANESİ

Erdem Hastanesi Projesi kapsamında; 6 adet Ulusoy marka metal  muhafazalı hücre,  2 Adet Ulusoy  marka beton köşk ve 1 adet ABB marka 1600 kVA hermetik tip trafo temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

DOĞUŞ GRUBU – DOĞUŞ OTOMOTİV

Doğuş Oto Kartal Projesi kapsamında; 8 Adet Schneider marka metal muhafazalı hücre ve 1 adet ABB marka 2.000 kVA kuru tip trafo temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

KIRGIZİSTAN MANAS ÜNİVERSİTESİ

Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Projesi kapsamında; 7 adet Ulusoy Metal muhafazalı hücre, yurtdışı müşterimize ihraç edilmiştir.

SALI PAZARI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ VE YATIRIM A.Ş / GALATAPORT

Galataport projesi kapsamında; 11 adet Ulusoy marka gaz izoleli hücre ve 2 adet Ulusoy marka beton köşk'ün sözleşmesi müteahhit  firma  ile yapılmıştır.

TURKCELL VERİ MERKEZİ

Turkcell Veri Merkezi Projesi kapsamında; 4x1600 kVA +1000 kVA (AN/AF) BEST Kuru Tip Trafolar, 22 adet ABB Metal Clad Hücreler, 250 Kolon Prisma Plus Panoları, 200 Kolon Blockset Panoların sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

İŞ BANKASI VERİ MERKEZİ

İş Bankası Veri Merkezi Projesi kapsamında; 18 adet Siemens Metal Clad Hücre ve 9000 metre Kablo

sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

ESENLER KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

Esenler Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında; Schneider alçak gerilim şalt malzemeleri ve panoları zayıf akım kabloları temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

KAPTANOĞLU DENİZCİLİK

Kaptanoğlu Denizcilik projesi kapsamında; 1x2000 kVA ABB Hermetik Trafo, 1x1600 kVA Astor 36/6,3 Kva Hermetik Trafo, ABB marka Gaz İzoleli Hücreler taahhüt firmasına teslim edilmiştir.

MERCEDES BENZ

Mercedes-Benz Aksaray Tesisleri fabrikasının yeni yatırımında kullanılmak üzere; 3x1250 kVA (AN/AF) + 3x1600 kVA (AN/AF) ABB Kuru Tip Trafoların temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

DOCO İSTANBUL CATERING

Doco İstanbul Catering ek yatırım kapsamında; 4000 kVA ABB Yağlı Tip Trafo, Schneider Metal Enclosed

Hücreler ve 4000A EAE Busbar ürünlerinin temini sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır.

DUMANKAYA RİTİM İSTANBUL

Dumankaya Ritim İstanbul Projesinde kullanılmak üzere; 7x1600 kVA (AN/AF) ABB Kuru Tip Trafoların ve

21 adet Ulusoy marka Gaz İzoleli Hücrelerin temini sözleşmesi yatırımcı firma ile yapılmıştır.

NİDA KULE

Nida Kule İstanbul Finans Merkezi iç mekan ve dış cephe Philips aydınlatma ürünlerinin temini sözleşmesi

müteahhit firma ile yapılmıştır.

NARVEN TERMAL SAĞLIK KASABASI

Bolu'da inşa edilen Narven Termal Sağlık Kasabası'nda kullanılmak üzere; 2x800 kVA (AN/AF) BEST Kuru Tip

Trafolar ile 8 adet Ulusoy Metal Enclosed Hücrelerin ve Beton Köşk'ün temini sözleşmesi müteahhit firma ile

yapılmıştır.

METROPOL İSTANBUL

Proje kapsamında; 22 adet Tedas MYD uyumlu Kuru Tip Trafo ve 87 adet Hava İzoleli Hücrelerin anlasması müteahhit firma ile yapılmıstır.

SHERATON & MARRIOTT HOTELS SOLAR POWER PLANTS / ÜRDÜN

Amman-Ürdün'deki proje kapsamında dünyaca ünlü EPC firmasına kendi imalatımız olan 10 adet Metal Substation Kiosk, 33 adet SM6-36 Schneider marka Hava izoleli Hücre, 9 adet Astor marka bakır sargılı 1500kVA Trafo ve bilumum A.G. Pano tedarik edilmistir.

BİAŞ VE KUYAŞ

Proje kapsamında; 2 adet ABB marka Kuru Tip Trafo, 2 adet ABB marka Metal Clad Hücre ve 8 adet Schneider marka Hava_zoleli Hücrelerin anlasması müteahhit firma ile yapılmıstır.

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ / KAVACIK

Proje kapsamında; 4 adet 2000 kVA ve 1 adet 1600 kVA ABB marka Kuru Tip Trafonun anlasması müteahhit firma ile yapılmıstır.

RÖNESANS KÜÇÜKYALI AVM – MALTEPE İLBAK – İZMİR AVM

Rönensans'ın yapmıs oldugu üç proje kapsamında 45 adet Schneider marka Hava _zoleli Hücrelerin anlasması yapılmıstır.

SİLVAN SANAYİ

Proje kapsamında; 4 adet 2500 kVA ABB marka Yaglı Tip Trafonun ve 16 adet Ulusoy marka Hava _zoleli Hücrelerin anlaşması müteahhit firma ile yapılmıstır.

BTK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU HİZMET BİNASI

Proje kapsamında; 4 adet ABB marka 1600 kVA Kuru Tip Trafo, 10 adet Ulusoy marka Hava İzoleli Hücrelerin anlaşması  müteahhit firma ile yapılmıştır.

BİLİŞİM VADİSİ GEBZE

Proje kapsamında; 3 adet ABB marka 2000 kVA Kuru Tip Trafo anlaşması müteahhit firma ile yapılmıştır

RAVAGO PETROKİMYA ÜRETİM A.Ş.

Proje kapsamında; 4 adet ABB marka 2000 kVA Kuru Tip Trafo, 18 adet Schneider Electric marka Hücrelerin anlaşması müteahhit firma ile yapılmıştır.

ELBA BASINÇLI DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.

Proje kapsamında; 3 adet ABB marka 2000 kVA Kuru Tip Trafo, 1 adet ABB marka 2500 kVA Kuru Tip Trafo, 6 adet Schneider Electric marka Hücrelerin anlaşması müteahhit firma ile yapılmıştır.

3. BOĞAZ KÖPRÜSÜ ( YAVUZ SULTAN SELİM KÖRÜSÜ)

Proje kapsamında; 3. köprünün inşaatının tamamlanması için gerekli olan 5 adet Yağlı Tip Trafo, Ulusoy marka 2 adet Mobil Trafo Köşkü, 6 adet Beton Köşk ve 20 adet Ulusoy marka Hava İzoleli Hücrelerin sözleşmesi müteahhit firma ile yapılmıştır. Riva Çamlık tünelleri için 20 adet Schneider Electric marka SM6-36 hücre teslim edilmiştir.

ETİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ( ESKİŞEHİR VE BOZÜYÜK FABRİKALARI)

Proje kapsamında ETİ Gıda'nın Eskişehir Kek Üretim fabrikası ve Bozüyük fabrikası için; 2 adet ABB marka 2500 kVA Kuru Tip Trafo, 1 adet ABB marka 2000 kVA Kuru Tip Trafo ve 10 adet Schneider Electric marka SM6-36 Hücrelerin anlaşmaşı müteahhit firma ile yapılmıştır.

MALTEPE KREDİ YURTLAR KURUMU

Proje kapsamında; 4 Adet ABB marka Kuru Tip Trafo ve 11 Adet Ulusoy marka Hava İzoleli Hücrelerin anlaşması müteahhit firma ile yapılmıştır.